Telefona numurs: (371) 67 701 700

Fakss: (371) 22 338 992

i-veikals@juva.lv

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

NOTEIKUMOS IZMANTOTIE TERMINI

 

Noteikumi – šie noteikumi, to pielikumi, papildinājumi un grozījumi, kas ir publicēti interneta veikala www.juva.lv tīmekļa vietnē.

Tīmekļa vietne – virtuāla tīmekļa vietne, kura atrodama pēc adreses www.juva.lv

Pārdevējs – sabiedrība ar ierobežotu atbildību “JUVA”, vienotais reģistrācijas numurs LV50103053281, juridiskā un faktiskā adrese: Lubānas 78c, Rīga, LV–1073; tālrunis (+371) 67701700 vai (+371) 20436461;          e-pasts: i-veikals@juva.lv

Pircējs – fizisk vai juridiska persona, kas veic Preču pasūtījumu un apmaksu tīmekļa vietnē

Interneta veikals – Pārdevēja struktūrvienība, kura īsteno interneta veikala darbību

Noliktava – Pārdevēja Preču noliktava Rīgā, Lubānas ielā 78c

Lietotājs – jebkura persona, kas lieto tīmekļa vietni

Reģistrēts lietotājs – persona, kas reģistrējusies www.juva.lv tīmekļa vietnē, aizpildot reģistrācijas formu

Distances līgums – saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, attālināti, tīmekļa vietnes tiešsaistes režīmā noslēgts līgums starp Pārdevēju un Pircēju

Prece – preces, kuras ir izvietotas tīmekļa vietnē un ir pieejamas pirkšanai tiešsaistē

Preces cena – cena, kāda Pasūtījuma noformēšanas brīdī ir norādīta pie Preces attēla un apraksta

Pasūtījums – tīmekļa vietnē tiešsaistē izdarīts Preču pasūtījums, kurā Pircējs izvēlējies Preces, to daudzumu, piegādes vietu un veidu.

Grozs – virtuālais Preču grozs, kurā Pircējs ievieto izvēlētās Preces.

 

 1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
  • Atverot un lietojot tīmekļa vietni www.juva.lv, Lietotājs apliecina, ka ir izlasījis šos Noteikumus, izprot un piekrīt tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.
  • Pārdevējs patur tiesības jebkurā brīdī mainīt Noteikumus. Visi Noteikumu pielikumi, grozījumi vai papildinājumi stājas spēkā dienā, kad tie publicēti Tīmekļa vietnē www.juva.lv.
  • Ja Pārdevējs ir veicis Noteikumu grozīšanu vai papildināšanu, tad iepriekš veiktais Pasūtījums tiek izpildīts un Preces piegādātas pēc Noteikumiem, kas bijuši spēkā dienā, kad Pircējs veicis Pasūtījumu un saņēmis Pasūtījuma apstiprinājumu.
  • Apstiprinot un apmaksājot Pasūtījumu, Pircējs skaidri un nepārprotami apliecina, ka ir piekritis noslēgt un noslēdz Distances līgumu ar Pārdevēju, saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas likumdošanu. Pircējs apņemas pildīt Distances līguma saistības un apliecina, ka ir rīcībspējīga fiziska persona vai tiesībspējīga juridiska persona.
  • Distances līgums ir spēkā līdz pilnīgai līgumslēdzēju pušu saistību izpildei.
  • Pārdevējs nodrošina tīmekļa vietnes www.juva.lv saturu un sniedz pakalpojumus, saskaņā ar Noteikumiem.

 

 1. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA
  • Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī
   • Internētā tīmekļa vietnē www.juva.lv;
   • Pa tālruni (+371) 67701700 vai (+371) 20436461;
   • Nosūtot pasūtījumu e-pastā: i-veikals@juva.lv

 

Variants Nr. 1  – tīmekļa vietnē www.juva.lv

Izvēlieties Jums interesējošu preci, iepazīstieties ar preces aprakstu un, ja Jūs esat apmierināts ar izvēlēto preci, nospiediet pogu “pasūtīt”. Jūs varat uzreiz norādīt Preču daudzumu.

Lai izvairīties no kļūdām Pasūtījuma veikšanas laikā, pārbaudiet pasūtāmo preču daudzumu. Nepieciešamībās gadījumā Jums ir iespēja rediģēt Preču daudzumu Pasūtījumā.

Pārbaudiet galīgo Pasūtījuma summu.

Apstipriniet savu velmi pasūtīt izvelēto Preci, nospiežot pogu “Pasūtīt Preci”, tā Jūs pāriesiet pie apmaksas un piegādes veida izvēli. Jūs arī varat pievienot Jūsu Pasūtījumam vēlmes un komentārus.

Izvēlieties Jums nepieciešamo maksāšanas veidu. Izvēlieties Jums nepieciešamo piegādes veidu, kā arī vēlamo laiku un piegādes dienu.

 

Lūgums! Uzmanīgi aizpildiet Jūsu kontaktinformāciju. Bez kļūdām un vārdu saīsinājumiem. Aizpildiet visus laukus Pircēja anketā un atkal pārbaudiet Pasūtījuma summu. Mūsu Menedžeris sazināsies ar Jums izmantojot noradīto kontaktinformāciju. Turpmāka saziņas valoda atkarīga no valodas, kuru Jūs izvelējaties vietnes lietošanas laikā.

Apstipriniet Jūsu vēlmi pasūtīt preci, nospiežot pogu “Pasūtīt Preces”.

Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un apstrādāts! Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu interneta veikala www.juva.lv Menedžeris pa tālruni vai e-pastu. Taupiet laiku! Noformējiet pasūtījumu elektroniskā veidā. Tas garantē ātru Pasūtījuma un pasūtīto Preču daudzumu rezervēšanu noliktavā. Standarta atbildes gaidīšanas laiks uz Jūsu Pasūtījumu darba laikā sastāda 10-20 minūtes.

 

Variants Nr. 2 – pasūtīšana zvanot pa tālruni  +371 67701700 vai +371 20436461

Jūs varat saņemt nepieciešamo konsultāciju pie mūsu Menedžera kā arī veikt Preču Pasūtījumu pa tālruni +371 67701700 vai +371 20436461. Mūsu profesionālie speciālisti sniedz konsultācijas un pieņem pasūtījumus 6 dienas nedēļā (izņemot svētdienas). Darba dienās no 9:00 līdz 18:00, sestdienās no 9:00 līdz 15:00.

 

Variants Nr. 3 – pasūtīšana pa e-pastu i-veikals@juva.lv

Ja Jums neizdevās veikt Pasūtījumu mūsu mājas lapā www.juva.lv un Jūs nevarat sazināties pa tālruni, vai arī Jums būs ērtāk, Jūs varat veikt savu Pasūtījumu, kā arī izteikt vēlmes un sūdzības rakstot uz e-pastu:                     i-veikals@juva.lv. Atbildes laiks darba dienās 10-20 minūtes.

Pie jebkura Pasūtījuma veida, lūdzam, neaizmirstiet norādīt savu kontaktinformāciju tālākai saziņai. Mūsu mājas lapā darbojas arī interneta čats, kurā Jūs varat uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt izsmeļošu atbildi.

Iesakām veikt reģistrāciju mūsu mājas lapā. Jūs varēsiet savā profilā redzēt Pasūtījuma statusu un pievienot jaunus Pasūtījumu piegādes adreses. Atkarībā no Pasūtījumu daudzuma, Jums tiks piešķirti atlaižu un bonusu līmeņus.

Iesakām parakstīties uz mūsu lapām sociālajos tīklos. Saites un informāciju var atrast mājas lapas galvenajā daļā.

Visas cenas mūsu interneta veikalā www.juva.lv norādītas EUR ar PVN 21%

Reāla Prece (automobiļu riepas, diski, akumulatori), var atšķirties no attēla redzamās. Preču apraksts arī var atšķirties, parametros un komplektācijā var būt dažādas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Rekomendējam šaubu gadījumā, precizēt pie mūsu Menedžera. Būsim pateicīgi par Jūsu ziņojumiem par jebkuram neprecizitātēm preču aprakstā.

 

 1. Mūsu rekvizīti

SIA „JUVA”

reģ. Nr. 50103053281

Rīga, Lubānas iela 78c

A/S “Swedbank”

SWIFT: HABALV22

IBAN: LV33 HABA 0551 0098 12816

tālr.: (+371) 67 146586

e-pasts: juva@juva.lv

www.juva.lv

 1. PASŪTĪTĀJA TIESĪBAS UN PIENĀKUMI
  • Tiesības anulēt pirkumu

Jūs varat izmantot savas tiesības anulēt pirkumu un atgriezt preces 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preces iegādes datuma. Lai izmantotu savas  tiesības atgriezt pirkumu Jums jāievēro sekojoši noteikumi:

 • Apsekojiet Preces ārējo stāvokli, bet neizmantojiet to;
 • Kā arī eksistē citas prasības un noteikumi, ar kuriem Jūs varat iepazīsties zemāk noradītājos saites:
 • Patērētāju aizsardzības likums
 • Noteikumi par distances līgumu
 • Kārtība, kādā piesākams un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem un preču vai pakalpojumu neatbilstību
  • Garantijas saistības

Garantija –ir neatņemama Preču daļa. Lūdzam uzmanīgi izlasīt zemāk sniegto informāciju.

 • Visām, internetveikalā www.juva.lv (SIA “JUVA” veikals-servisa centrs Lubānas ielā 78c, Rīgā un SIA “JUVA” veikals iegādātām precēm ir ražotaja-piegādātāja garantija.
 • Katrs Preču ražotajs-piegādātajs nosaka savu garantijas saistību darbības laiku pret klienta-pircēja. Garantijas saistību darbības termiņi noradītas katrā preču apkastā. Par konkrēto preču garantijas saistību darbības laiku lūdzam interesēties pie internetveikala Menedžera pa e-pastu: i-veikals@juva.lv.
 • Visas pretenzijas par iegādāto Preču kvalitāti SIA „JUVA” pieņem 2 gadu laikā no Preču iegādes datuma.
 • Gadījumā, ja ekspluatācijas laikā tika konstatēti apslēptie defekti un/vai ražotāja brāķis, Jums nepieciešams griezties SIA „JUVA” pa tālruni: +371 67701700, +371 20436461, vai e-pastu: i-veikals@juva.lv. Mūsu tirdzniecības konsultants palīdzes Jums risināt Jūsu garantijas gadījumu. Ražotāja-piegādātāja garantija būs spēkā un pretenzija būs pamatota, ja klients var iesniegt:
 • dokumenta oriģinālu, kas apliecina Preču iegādi SIA “JUVA” (čeks, stingras uzskaites kvīts vai pavadzīmi);
 • preču ražotāja vai izplatītāja garantijas talonu, gadījumā, ja tāds dokuments tika pievienots Precei iegādes brīdī.

Pēc pirkuma apstiprinošo dokumentu pārbaudes un kad iegādāto autoriepu pārbaudīja speciālists, Pircējam un Pārdevējam jāaizpilda un jāparaksta iesniegumu par riepas (riepu) bojājumu. Pie iesnieguma pievieno maksājuma dokumenta kopiju (čeku, kvīti vai pavadzīmi).

Lēmumu par to, vai riepu ir bojājums ir garantijas gadījums un vai bojātā riepa tiks nomainīta pret jaunu, vai tiks remontēta, Pārdevējs pieņem 3 (trīs) dienu laikā.

Bojātas riepas apmaiņa vai remonts notiek bezmaksas. Demontāžas, montāžas un balansēšanas izdevumus apmaksā Pircējs, saskaņā ar Pārdēvēja esošo cenrādi.

 • Garantija nav saistoša sekojošiem ekspluatācijas bojājumiem:

1).        apzināti autoriepu bojājumi (vandalisms no Pircēja vai trešo personu puses);

2).        autoriepu bojājumi, kas radušies nepareizas uzglabāšanas rezultātā;

3).        autoriepu bojājumi, kas radušies montāžas, demontāžas vai balansēšanas rezultātā;

4).        autoriepu bojājumi, kas radušies nepareiza izmēra, veida vai bojāta riteņa diska lietošanas rezultātā;

5).        autoriepu bojājumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā vai bojājumi, kas radušies automašīnas virsbūves un balstiekārtas detaļu defekta dēļ;

6).        autoriepu bojājumi, kas saistīti ar ekspluatācijas īpatnībām. Pie tādiem attiecas: nevienmērīgs nodilums, kas radies avārijas bremzēšanas rezultātā ar riteņa bloķēšanu, nevienmērīgs nodilums, kas radies transportlīdzekļa balstiekārtas mezgla darbības traucējumu rezultātā, nevienmērīgs nodilums, kas radies nepareizas riepu savirzes regulējuma rezultātā, nevienmērīgs nodilums, kas radies neprecīza gaisa spiediena izvēles rezultātā, nevienmērīgs nodilums, kas radies braukšanas manieres dēļ, nevienmērīgs nodilums, kas radies ceļu pārklājuma specifikas dēļ, virsmas bojājumi, kas neietekmē ekspluatācijas īpatnību zaudēšanu.

7).        autoriepu bojājumi, kas radušies lietošanas noteikumu neievērošanas dēļ: automašīnas tehniskā rokasgrāmata norādīta izmēra, noslodzes un ātruma indeksa neievērošana;

8).        jau remontētas vai labotas riepas bojājumi;

9).        autoriepu bojājumi, kuras atlikušais protektora dziļums sastāda: mazāk par 4 mm ziemas autoriepām un 1,6 mm – vasaras riepām, garantijas iesnieguma pieteikšanas brīdī;

10).    autoriepu bojājumi, kas radušies uguns, eļļas, ķīmisku šķidrumu vai citu vielu iedarbības rezultātā;

11).    riepu bojājumi kas gūti dabas stihijas (ieplūde, zemestrīce, viesuļvētra) rezultātā;

12).    riepu bojājumi, kas gūti izmantojot riepas ekstremālos apstākļos (ātruma sacīkstēs);

13).    riepu bojājumi, kas gūti piespiedu apstāšanās laikā tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonu vai citu personu darbības rezultātā.

SIA ”JUVA” nekādos apstākļos nenes atbildību par jebkuriem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies garantijas noteikumu pārkāpuma dēļ.

 

 1. Pircēja personas datu aizsardzība

Pircēju dati tiek apstrādāti tikai garantijas saistību izpildes nepieciešamajā apjomā. Lai izmantotu pircēja personas datus marketinga nolūkos, Pārdevējam nepieciešama pircēja piekrišana.

Pircēja piekrišana personas datu apstrādei – ir garantijas saistību priekšnosacījums.

SIA „JUVA” garantē augstu servisa kvalitāti un tūlītēju garantijas jautājumu risinājumus.

 

Pievērsiet uzmanību!

Piedāvātās Preces var atšķirties no attēlā redzamās. Preču apraksts arī var atšķirties: parametros un komplektācijā var būt dažādas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Ieteicams, neskaidrību gadījumā precizēt pie mūsu Menedžera. Mēs būsim ļoti pateicīgi veiktajiem norādēm par pamanītajām kļūdām un neprecizitātēm preču aprakstos.