Telefona numurs: (371) 67 701 700

Fakss: (371) 22 338 992

i-veikals@juva.lv

Par mums

Firma "JUVA" ir dibināta 1992. gada 3. jūnijā un reģistrēta Latvijas Republikas uzņēmumu reģistrā ar Nr. 50103053281.

Jau vairāk nekā 20 gadus „JUVA” ir viens no nozares līderiem Baltijas valstīs.
Šodien JUVA ir lielākais BRIDGESTONE (zīmogi: Bridgestone, Firestone, Dayton, FirstStop) koncerna oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs; pasaules slaveno riepu koncernu pārstāvis: CONTINENTAL AG (zīmogi: Uniroyal, SEMPERIT, Barum), MICHELIN (zīmogi: Michelin, Kormoran, Kleber, Riken, BFGoodrich), GOODYEAR (zīmogi: GoodYear, Dunlop, Sava), kā arī kompānijas AEOLUS (zīmogi: Aeolus, WindPower) ekskluzīvais pārstāvis Latvijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas Eiropas daļas teritorijā.  

 

   

 

Sadarbojoties ar pasaules vadošajiem riepu ražotajiem, uzņēmums pastāvīgi palielina pārdošanas apjomus un paplašina klientiem piedāvāto sortimentu.Plašs riepu sortiments var apmierināt praktiski jebkuru pieprasījumu, līdz pat eksotiskajiem riepu izmēriem, gan vieglajām automašīnām, gan kravu automašīnām un spectehnikai.  

Firma dinamiski attīstās un cenšas piedāvāt pēc iespējas vairāk ar riepām saistītos pakalpojumus. Jau 2000. gadā firma „JUVA” atvēra kravas automašīnu riepu atjaunošanas rūpnīcu.

Latvijā vismodernākā ražotne tika izveidota sadarbībā ar Austrijas firmu Kraiburg.

2007. gada aprīlī jaunajā riepu centrā Lubānas ielā 78с sāka darboties jauna, ar modernām iekārtām aprīkota kravas automašīnu riepu atjaunošanas rūpnīca

 

 

2013. gadā rūpnīcas produkcija tika sertificēta atbilstoši kvalitātes standartiem ISO 9001: 2000 un vides drošības standartiem ISO 14001.

2015. gadā tika veikta liela būtiska riepu atjaunošanas rūpnīcas rekonstrukcija. Gandrīz divkārt tika palielināta ražotnes platība. Tika uzstādītas visjaunākās ražošanas iekārtas, tajā skaitā jauna līmeņa datorizēta raupināšanas (rupjslīpēšanas) iekārta un divi autoklāvi 28 piekabju riepu vienlaicīgai atjaunošanai (viena autoklāva vietā, kuru kapacitāte bija 18 piekabes riepas).

 

 

Augstas kvalitātes materiālu, modernas tehnoloģijas un iekārtu, daudzlīmeņu kvalitātes kontroles izmantošana, iekārtu un produktu sertificēšana pie vadošajiem atjaunošanas nozares pārstāvjiem sadarbībā ar neatkarīgam laboratorijām, ievērojami ietekmē kvalitāti un atjaunoto riepu īpašības, kas izdevīgi atšķir mūsu uzņēmuma produkciju.

Kompānijas klienti – tas ir Latvijas lielākie privātie transporta uzņēmumi starptautisko autopārvadātāju lokā, kā arī municipālo dienestu autoparki. Mūsu produkcija ir plaši pazīstama ne tikai Latvijā, kur uzņēmums aizņem aptuveni 40% no atjaunoto autoriepu tirgus, bet arī daudzās valstīs Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs, kur mūsu kompānijas produktus iepērk lielākie privātie un municipālie autoparki, kas nodarbojas ar pasažieru un kravu pārvadājumiem.

Firmas mazumtirdzniecības tīklu veido 2 tirdzniecības un servisa centri Rīgā un viens Daugavpilī, kuri aprīkoti ar mūsdienīgām tehnoloģiskām iekārtām, kas ļauj kvalitatīvi veikt visa veida ar riepām saistītus darbus. Kvalificētais personāls nodrošina profesionālo apkalpošanas līmeni.

Klientiem tiek piedāvāts pilns riepu montāžas, balansēšanas un remonta pakalpojumu spektrs, kā arī veicot riepu sezonas maiņu, klients „ne sezonas” riepas var atstāt glabāšanā.

Pašlaik firmai ir vairāk nekā 50 autoriepu pārdošanas dīleru visā Latvijas teritorijā, un uzņēmums aizņem apmēram 15% no Latvijas autoriepu tirgus. Maksimāli plašs preču sortiments, kas pastāvīgi ir pieejams firmas noliktavās, ļauj sekmīgi nodarboties ar vairum-mazumtirdzniecību un sniegt servisa pakalpojumus.

JUVA savā mājas lapā sveic visus Interneta lietotājus un cer, ka sniegta informācija Jums palīdzēs un būs lietderīga veicot riepu un pakalpojumu izvēli. Kā arī mēs priecāsimies tikties ar Jums firmas JUVA apkalpošanas centros, kuru adreses ir:

Rīga, Lubānas ielā 78c. Tālr. 67 146 586