Telefona numurs: (371) 67 701 700

Fakss: (371) 67 705 755

i-veikals@juva.lv

Kā noformēt pasūtījumu automobiļu riepu iegādei mūsu interneta veikalā JUVA

 Pasūtījumu var veikt visu diennakti.

    1. Pasūtījumu var noformēt internetā, mūsu mājas lapā www.juva.lv.

    2. Pasūtījumu varat noformēt arī pa tālr. +371 67701700 vai +371 20436461.

    3. Varat nosūtīt pieprasījumu par precēm uz mūsu e-pastu i-veikals@juva.lv

1. Variants:   

 1. Pasūtījumu var veikt interneta mājas lapā www.juva.lv.
 2. Jums ir nepieciešams izvēlēties interesējošo preci un pievienot to pirkumu grozam, nospiežot pogu „pasūtīt”. Jūs varat uzreiz norādīt daudzumu.
 3. Lai izvairītos no kļūdām veicot pasūtījumu – pārbaudiet Jūsu pasūtīto preču daudzumu. Vajadzības gadījumā nomainiet vienību daudzumu pasūtījumā.
 4. Pārbaudiet Jūsu pasūtījuma gala summu.
 5. Apstipriniet savu vēlēšanos iegādāties preces, nospiežot pogu „Pasūtīt preces”. Tādā veidā jūs nonāksiet sadaļā par apmaksas veida un piegādes izvēli. Te jums būs iespēja pievienot savam pasūtījumam komentārus un priekšlikumus.
 6. Izvēlaties piemērotāko preču pasūtījuma apmaksas veidu.
 7. Izvēlaties piemērotāko pasūtīto preču piegādes veidu un vēlamo piegādes laiku.

Lūgums! Uzmanīgi aizpildiet Jūsu kontaktu informāciju. Bez kļūdām un vārdu saīsinājumiem. Aizpildiet visus pircēja anketas laukus un vēlreiz pārbaudiet jūsu pirkuma summu.

 1. Menedžeris sazināsies ar jums, izmantojot norādīto kontaktu informāciju. Menedžeris sazināsies ar jums valodā, kuru būsiet izvēlējies lietojot mūsu mājas lapu. Izvēlētajā valodā saņemsiet arī e-pastā informāciju par jūsu pasūtījumu un statusiem.
 2. Apstipriniet jūsu vēlmi iegādāties preces, nospiežot pogu „Pasūtīt preces”.
 3. Jūsu pasūtījums tiks pieņemts un apstrādāts! Tuvākajā laikā ar jums sazināsies mūsu interneta veikala www.juva.lv menedžeris pa tālr. vai e-pastu.
 4. Standarta laiks atbildei par jūsu pasūtījumu ir 10-30 minūtes, darba dienā

2. Variants: Jūs varat noformēt pasūtījumu zvanot uz tālr. +371 67701700 vai +371 20436461.

Taupiet laiku! Noformējiet pasūtījumu elektroniskā veidā. Tas garantē ātru pasūtīto preču daudzuma rezervēšanu noliktavā.

Jūs varat saņemt nepieciešamo konsultāciju pie mūsu menedžera un veikt preču pasūtījumu pa tālr. +371 67701700 vai +371 20436461. Mūsu profesionālie speciālisti sniedz konsultācijas un pieņem pasūtījumus 6 dienas nedēļā (izņemot svētdienas un svētku dienas). Darba dienās no 9:00 līdz 18:00, sestdienās no 9:00 līdz 15:00.

3.Variants:

Ja jums neizdodas veikt pasūtījumu mūsu mājas lapā www.juva.lv un jūs nevarat sazināties pa tālr. +371 67701700 vai +371 20436461– rakstiet jūsu jautājumus, pieteikumus, vēlmes un sūdzības uz e-pastu i-veikals@juva.lv. Mēs centīsimies jums nekavējoties atbildēt. Atbildes laiks darba dienās 10-30 minūtes.

Neaizmirstiet norādīt savu kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar jums. Mūsu mājas lapā darbojas arī interneta čats, kurā jūs varat uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt izsmeļošu atbildi.

Iesakām veikt reģistrāciju mūsu mājas lapā. Jūs varēsiet savā profilā redzēt pasūtījumu statusu un pievienot savas pasūtījumu adreses. Atkarībā no pasūtījumu daudzuma, jums tiks piešķirti atlaižu līmeņi un bonusi.

Iesakām parakstīties uz mūsu lapām sociālajos tīklos. Saites un informāciju var atrast mājas lapas galvenajā daļā.

Visas cenas mūsu interneta veikalā www.juva.lv norādītas EUR ar PVN 21%

Reālas preces (automobiļu riepas, diski, akumulatori), var atšķirties no tā, kas ir attēlots preces attēlā. Preču apraksts arī var atšķirties, parametros un komplektācijā var būt dažādas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Šaubu gadījumā, lūdzam precizēt pie mūsu menedžera. Būsim pateicīgi par jūsu ziņojumiem, attiecībā uz neprecizitātēm preču aprakstā.

Mūsu rekvizīti:

SIA „JUVA” 
reģ. Nr. 50103053281
PVN reģ. Nr. LV50103053281 
Rīga, Lubānas iela 78c
A/S "Swedbank", HABALV22 
IBAN konts: LV33 HABA 0551 0098 12816
tālr.: (+371)  67 146586

e-pasts: juva@juva.lv

www.juva.lv

  Garantija.

Garantija – tā ir preces neatņemama daļa. Lūdzam uzmanīgi izlasīt zemāk sniegto informāciju.

Uz visām, internetveikalā juva.lv un SIA „JUVA” tirdzniecības vietās (veikals-servisa centrs „Firsstop” Lubānas ielā 78c, Rīgā un veikals Daugavpilī, Motoru ielā 4L) iegādātām precēm (Bridgestone, Firestone, Dayton, Continental, Semperit, Barum, Aeolus, Goodyear, Kraiburg, ...) ir ražotaja-piegādātāja garantija (sk. specifikāciju).

Katrs ražotajs-piegādātajs (Bridgestone, Firestone, Dayton, Continental, Semperit, Barum, Aeolus, Goodyear, Kraiburg, ...) nosaka savu garantijas darbības laika periodu (parasti līdz pieciem gadiem no ražošanas datuma), kurā garantijas saistības paliek spēkā pret klientu -pircēju. Garantijas saistību darbības termiņi noradīti katrā preču aprakstā. Par konkrēto preču garantijas saistību darbības laiku lūdzam interesēties pie internetveikala juva.lv pārstāvja.

 Visas pretenzijas par iegādāto preču kvalitāti SIA „JUVA” pieņem 2 gadu laikā no preču iegādes datuma.

Gadījumā, ja ekspluatācijas laikā tiek konstatēti apslēptie defekti un/vai ražotāja brāķis, Jums nepieciešams griezties pie SIA „JUVA pārstāvjiem pa tālruni: +371 67701700, +371 20436461, vai e-pastu i-veikals@juva.lv. Mūsu tirdzniecības konsultants sniegs labāko risinājumu Jūsu garantijas gadījumam.

Garantijas noteikumi var būt spēkā neesoši sekojošos gadījumos:

 • ir neatbilstošas uzturēšanas pazīmes pret iegādātajām precēm;
 • iti defekti, kas radušies nepareizas ekspluatācijas un glabāšanas dēļ;
 • vandālisms.

 Tiesības anulēt pirkumu

 Jūs varat izmantot savas tiesības anulēt pirkumu un atgriezt preces 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preces iegādes datuma. Lai izmantotu savas  tiesības atgriezt pirkumu Jums jāievēro sekojoši noteikumi:

 • apsekojiet preces ārējo stāvokli bet neizmainiet to;
 • kā arī ir daudz citu prasību un noteikumu ar kuriem Jūs varat iepazīsties zemāk: 

 

Garantijas gadījuma iesnieguma pieteikšanas kārtība

Riepu bojājuma gadījumā garantijas  termiņa darbības laikā, Pircējam jāgriežas veikalā, kur tika veikts autoriepu pirkums. Ražotāja-piegādātāja garantija ir spēkā un pretenzija būs pamatota, ja klients var iesniegt:

 • preču iegādes apliecinoša dokumenta oriģinālu: čeku, stingras uzskaites kvīti vai pavadzīmi;
 • preču ražotāja vai izplatītāja garantijas talonu, gadījumā, ja šīs dokuments tika pievienots precei iegādes brīdī.

Pēc pirkuma apstiprinošo dokumentu pārbaudes un kad iegādāto autoriepu pārbaudīja speciālists, Pircējam un Pārdevējam jāaizpilda un jāparaksta iesniegumu par riepas (riepu) bojājumu. Pie iesnieguma pievieno maksājuma dokumenta kopiju (čeku, kvīti vai pavadzīmi). 

Lēmumu par to, vai riepu ir bojājums ir garantijas gadījums un vai bojātā riepa tiks nomainīta pret jaunu, vai tiks remontēta, Pārdevējs pieņem 3 (trīs) dienu laikā. 

Bojātas riepas apmaiņa vai remonts notiek bezmaksas. Demontāžas, montāžas un balansēšanas izdevumus apmaksā Pircējs, saskaņā ar Pārdēvēja esošo cenrādi. 

Garantija nesedz riepu bojājumus, kas ietilpst kādā no sekojošajām kategorijām:

 • apzināti autoriepu bojājumi (vandalisms no Pircēja vai trešo personu puses);
 • autoriepu bojājumi, kas radušies nepareizas uzglabāšanas rezultātā;
 • autoriepu bojājumi, kas radušies montāžas, demontāžas vai balansēšanas rezultātā;
 • autoriepu bojājumi, kas radušies nepareiza izmēra, veida vai bojāta riteņa diska lietošanas rezultātā;
 • autoriepu bojājumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumā vai bojājumi, kas radušies automašīnas virsbūves un balstiekārtas detaļu defekta dēļ;
 • autoriepu bojājumi, kas saistīti ar ekspluatācijas īpatnībām, t.i.:
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies avārijas bremzēšanas rezultātā ar riteņa bloķēšanu,
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies transportlīdzekļa balstiekārtas mezgla darbības traucējumu rezultātā,
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies nepareizas riepu savirzes regulējuma rezultātā,
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies neprecīza gaisa spiediena izvēles rezultātā,
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies braukšanas manieres dēļ,
  • nevienmērīgs nodilums, kas radies ceļu pārklājuma specifikas dēļ,
  • virsmas bojājumi, kas neietekmē ekspluatācijas īpatnību zaudēšanu.
 • autoriepu bojājumi, kas radušies lietošanas noteikumu neievērošanas dēļ: automašīnas tehniskā rokasgrāmata norādīta izmēra, noslodzes un ātruma indeksa neievērošana;
 • jau remontētas vai labotas riepas bojājumi;
 • autoriepu bojājumi, kuras atlikušais protektora dziļums sastāda: mazāk par 4 mm ziemas autoriepām un 1,6 mm – vasaras riepām, garantijas iesnieguma pieteikšanas brīdī;
 • autoriepu bojājumi, kas radušies uguns, eļļas, ķīmisku šķidrumu vai citu vielu iedarbības rezultātā;
 • riepu bojājumi, kas gūti dabas stihijas (plūdu, zemestrīces, viesuļvētras) rezultātā;
 • riepu bojājumi, kas gūti izmantojot riepas ekstremālos apstākļos (ātrumsacīkstēs);
 • riepu bojājumi, kas gūti piespiedu apstāšanās laikā tiesīsargājošo iestāžu amatpersonu vai citu personu darbības rezultātā.

 SIA ”JUVA” nekādos apstākļos nenes atbildību par jebkuriem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies garantijas noteikumu pārkāpuma dēļ.

Pircēja personas datu aizsardzība

Pircēju dati tiek apstrādāti tikai garantijas saistību izpildes nepieciešamajā apjomā. Lai izmantotu pircēja personas datus marketinga nolūkos, pārdevējam nepieciešama pircēja piekrišana.

Pircēja piekrišana personas datu apstrādei – ir garantijas sastību priekšnosacījums.

Pievērsiet uzmanību!

SIA „JUVA” garantē augstu servisa kvalitāti un tūlītējus garantijas jautājumu risinājumus.

Pievērsiet uzmanību!

Piedāvāto brendu reāla prece (autoriepas, diski, akumulatori) var atšķirties no attēlā redzamās. Preču apraksts arī var atšķirties: parametros  un komplektācijā var būt dažādas ražotāja izmaiņas un modifikācijas. Neskaidrību gadījumā precizēt pie mūsu speciālistiem. Mēs būsim ļoti pateicīgi par veiktajām norādēm, par pamanītajām kļūdām un neprecizitātēm preču aprakstos.